MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10392275
nr 1039 2275
Vitrinskåp
Asiatisk stil, längd: 160 cm, djup: 40 cm, höjd: 205 cm
Kondition: slitage, skador, glas saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:44:52
300 kr
350 kr